Istnieje możliwość zamówienia pisemnej opinii rzeczoznawcy, która w pisemną opinię rzeczoznawcy

.

.

  OFERTA

PLATA ART oferuje dzieła sztuki reprezentujące rozmaite gatunki, style i okresy. Część z nich udostępniona jest na stronie internetowej zawierającej zdjęcia i opisy oferowanych obiektów oraz ich ceny. Obiekty można obejrzeć osobiście, po e-mailowym lub telefonicznym umówieniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie konkretnego obiektu, skontaktuj się z nami. Jeśli wśród zamieszczonych na stronie pozycji nie znalazłeś dzieł interesującego Cię autora, kierunku czy stylu zgłoś nam zakres twoich zainteresowań.  Skorzystamy wówczas z naszych kontaktów aby stworzyć dla Ciebie indywidualna ofertę.

Każdy obiekt oferowany przez nas jest sprawdzony pod kątem proweniencji, stanu zachowania oraz autentyczności. Do każdego zakupionego obiektu dołączamy certyfikat autentyczności. Istnieje również możliwość zamówienia odrębnej opinii u niezależnego biegłego rzeczoznawcy.

.

.

  WYBÓR

Po e-mailowym lub telefonicznym zasięgnięciu informacji dotyczących interesującego Cię obiektu i jego ceny, możesz umówić się na jego prezentację w Krakowie. W zależności od uzgodnionych warunków istnieje również możliwość prezentacji obiektu w wybranych miastach w całej Polsce. Wybierz taki sposób, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy, a my chętnie pomożemy Ci stać się właścicielem wybranego przez Ciebie dzieła sztuki.

.

.

  TRANSAKCJA I ODBIÓR


Płatności można dokonać w miejscu prezentacji (poprzez wpłatę należności na konto firmy) lub za pomocą przelewu bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty obiekt może zostać odebrany w miejscu prezentacji lub w inny uzgodniony sposób.
.

.

.

.